Browse Alphabetically
Top Rated News
Już po raz kolejny odbył się najbardziej niegrzeczny bal gejowski w Niemczech (a niewykluczone, że w całej Europie) - Hustlaball 2005. Oczywiście jego największą atrakcją był sam Jeff Stryker. Wciąż znakomicie wyglądający gwiazdor pojawił się na scenie zaledwie przez parę minut.
Categories: Nowości 
24.10.2005 · From starosta
Harry poter w całkowicie nowej roli!
Categories: Nowości 
02.03.2007 · From JoeBlack
HustlaBall to projekt autorstwa Toma Weise'a, Jeffreya Davidsa oraz portalu Rentboy.Com. Wystąpi wielu tancerzy, aktorów i performerów z branży erotycznej, a wszystko to już dzisiaj, w piątek 20 października w Berlinie.
Categories: Nowości 
05.09.2006 · From Kevin Lewinski
Christopher Street Day (z ang. Dzień Ulicy Krzysztofa, CSD, Gay Parade)
Categories: Nowości 
28.06.2009 · From lomek
Dziś, w środę 21 grudnia, swój długotrwały związek z Davidem Furnishem w Guildhall w Windsorze (zachodni Londyn) oficjalnie legalizuje brytyjski gwiazdor muzyki pop Elton John. Ceremonia może się odbyć, bo właśnie w grudniu w Wielkiej Brytanii weszło nowe prawo.
Categories: Nowości 
21.12.2005 · From Kevin Lewinski
Chcesz zagrać w filmie porno lub wziąć udział w sesji zdjęciowej i pokazać się na naszym portalu?! Jeśli tak, niezwłocznie zgłoś się na casting i skorzystaj z tej szansy.
Categories: Nowości 
13.02.2007 · From Kevin Lewinski
Jeżeli nie macie jeszcze planów na wielkanocny tydzień lub też nie chcecie spędzać tych Świąt wyłącznie w rodzinnym gronie, mamy dla was całkiem ciekawą propozycję. Delikatnie mówiąc. Oto po raz kolejny rusza w stolicy Niemiec "EASTER IN BERLIN". Od 5 do 10 kwietnia odbędzie się mnóstwo fetyszowych imprez i sex-parties. Polecamy.
Categories: Nowości 
29.03.2007 · From Kevin Lewinski
Niesamowity czworokąt - Pan Grzegorz, Piotr DJ, Sebastian - Mister Men 2005 oraz Dawid są już dostępni w naszym sex-kinie.
Categories: Nowości 
31.08.2005 · From admin
Już od pewnego czasu zapowiadamy to erotyczne wydarzenie. Nasza redakcja stawi się na nim w komplecie nie tylko po to, by przywieźć bardzo intersujące materiały. W Berlinie wystąpią także nasi chłopcy. Po ostatniej wizycie w stolicy Niemiec wracamy tam już niebawem. Cel: HustlaBall 2005.
Categories: Nowości 
27.09.2005 · From Kevin Lewinski
Otrzymaliśmy list od jednego z naszych czytelników, dotyczący sytuacji jego przyjaciela, młodego geja. Jeśli jesteście w stanie jakoś pomóc lub bezpośrednio do nich napisać z jakimkolwiek wsparciem, chociaż słownym, bardzo prosimy! Kontakt: [email protected]
Categories: Nowości 
09.06.2006 · From przemokrak
Wyłoniono zwycięzę światowego konkursu piękności dla mężczyzn. Najprzystojniejszym okazał się Juan García Postigo z Hiszpanii!
Categories: Nowości 
01.04.2007 · From skinnier
Zagraniczne oferty przyciągają polskie ”koleżanki” na wakacje. Nie jest to nic dziwnego w krajach wolnych od „kaczek”, że hotele i biura podróży ogłaszają się na stronach gejowskich. Dlatego polscy chłopcy jadąc na takie wakacje wiedza, że nie jadą tam w charakterze egzotycznej atrakcji, czyli robić za małpę w cyrku.
Categories: Nowości 
06.07.2005 · From
Ostatni weekend w Berlinie okazał się bardzo ostry. Nic dziwnego. W stolicy Niemiec nie brakuje imprez, na których odchodzi konkretne ruchańsko. Pojechaliśmy tam, by z redakcyjnego obowiązku zrealizować parę sesji i pokazać Wam sporo ostrych fotek. Zanim odkryjemy wszystkie karty, spójrzcie na małą zapowiedź tego, co zobaczycie na gay.pl. Co Wy na to?
Categories: Nowości 
06.09.2005 · From Kevin Lewinski
Relacja z przebiegu Marszu Równości 2006
Categories: Nowości 
19.11.2006 · From JoeBlack
Per page: