Browse Alphabetically
Admin's news
Na zajączka odpalamy chat. Można się dostać do niego będąc zalogowanym do portalu ale również bez logowania się. Można też dołączyć się do rozmów z bezpośredniego linka http://chat.gay.pl
Categories: Nowości 
02.04.2018 · From admin
W związku z wieloma zmianami na świecie i całej galaktyce, administracja portalu uznała, że nie widzi podstaw do udostępniania wam darmowego miejsca do reklamowania swoich usług. Mimo wielu pozorom portal nie działa za darmo !!! Reasumując :) od pierwszego stycznia roku 2018 każde konto typu "escorts" musi zostać uzgodnione z admin_em.
Categories: Nowości 
31.12.2017 · From admin
Zastanawiam się czemu wszelakie kluby, salony itp chcą i myślą, że można za darmo na naszej stronie mieć reklama za darmo !!! Każde nie uzgodnione konto będzie kasowane !!!
Categories: Nowości 
12.06.2017 · From admin
W związku z poważna awarią serwerów zmuszeni byliśmy odtworzyć bazę danych z 10 lipca. Za kłopoty przepraszamy.
Categories: Nowości 
19.08.2015 · From admin
Niestety portal wp.pl nie przepada za nami i skutecznie blokuje pocztę od nas co powoduje, że możecie mieć kłopoty z rejestracją kont na adresy mailowe w domenie wp.pl
Categories: Nowości 
16.08.2014 · From admin
Dla wszystkich którzy nie mogli się doczekać - FORUM wróciło. Niestety stan wpisów jest taki jaki udało nam się odzyskać z ostatnio zachowanej kopi z przed awarii Hostingu. Mam nadzieje, że szybko odbudujecie stracone wpisy :)
Categories: Nowości 
28.11.2013 · From admin
Mieliśmy problemy z dostarczaniem mail na WP.PL ale problem został rozwiązany. Mamy nadzieje , że się nie powtórzy.
Categories: Nowości 
23.10.2013 · From admin
Do wszystkich pytających się - tak FORUM wróci !!
Categories: Nowości 
22.10.2013 · From admin
Nie ma sensu rejestracja profilu na mail który nie istnieje ponieważ aby aktywować konto musisz kliknąć link który otrzymasz na ten mail ......
Categories: Podpowiedzi 
18.10.2013 · From admin
Dzisiejszej nocy nastąpiło przeniesienie portalu na domenę GAY.PL za utrudnienia przepraszamy.
Categories: Nowości 
18.10.2013 · From admin
Od paru dni jesteśmy już na nowym portalu. Przypominamy, żeby się dostać do swojego konta musicie wygenerować nowe hasło ( wasze hasła nie zostały przeniesione ) ! Również Wasze zdjęcia nie zostały przeniesione za to utrudnienie bardzo przepraszamy ale może to będzie powód do zrobienia nowych zdjęć lub weryfikacji tych których używaliście :) Życzymy udanej zabawy
Categories: Nowości 
22.08.2013 · From admin
Niesamowity czworokąt - Pan Grzegorz, Piotr DJ, Sebastian - Mister Men 2005 oraz Dawid są już dostępni w naszym sex-kinie.
Categories: Nowości 
31.08.2005 · From admin
Fundacja Równości nie złoży doniesienia do prokuratury w sprawie nierzetelnych informacji podawanych przez portal Gaylife.pl. Na stronie portalu opublikowano już oficjalne oświadczenie Jacka Adlera z portalu Gaylife.pl i Roberta Biedronia z KPH prostujące nieporozumienie. Z serwisu usunięto też kontrowersyjne teksty.
Categories: Nowości 
15.06.2005 · From admin
Tym razem nie rozdajemy Wam kodów za darmo, ale udostępniamy niektóre kawałki filmów zupełnie za free, bez kodów. Na początek Pan Grzegorz.
Categories: Nowości 
03.06.2005 · From admin
Per page: 
1