Przeglądaj alfabetycznie
AdminNewsy użytkownika
W związku z wieloma zmianami na świecie i całej galaktyce, administracja portalu uznała, że nie widzi podstaw do udostępniania wam darmowego miejsca do reklamowania swoich usług. Mimo wielu pozorom portal nie działa za darmo !!! Reasumując :) od pierwszego stycznia roku 2018 każde konto typu "escorts" musi zostać uzgodnione z admin_em.
Kategorie: Nowości 
31.12.2017 · Od admin
Zastanawiam się czemu wszelakie kluby, salony itp chcą i myślą, że można za darmo na naszej stronie mieć reklama za darmo !!! Każde nie uzgodnione konto będzie kasowane !!!
Kategorie: Nowości 
12.06.2017 · Od admin
W związku z poważna awarią serwerów zmuszeni byliśmy odtworzyć bazę danych z 10 lipca. Za kłopoty przepraszamy.
Kategorie: Nowości 
19.08.2015 · Od admin
Niestety portal wp.pl nie przepada za nami i skutecznie blokuje pocztę od nas co powoduje, że możecie mieć kłopoty z rejestracją kont na adresy mailowe w domenie wp.pl
Kategorie: Nowości 
16.08.2014 · Od admin
Dla wszystkich którzy nie mogli się doczekać - FORUM wróciło. Niestety stan wpisów jest taki jaki udało nam się odzyskać z ostatnio zachowanej kopi z przed awarii Hostingu. Mam nadzieje, że szybko odbudujecie stracone wpisy :)
Kategorie: Nowości 
28.11.2013 · Od admin
Mieliśmy problemy z dostarczaniem mail na WP.PL ale problem został rozwiązany. Mamy nadzieje , że się nie powtórzy.
Kategorie: Nowości 
23.10.2013 · Od admin
Do wszystkich pytających się - tak FORUM wróci !!
Kategorie: Nowości 
22.10.2013 · Od admin
Nie ma sensu rejestracja profilu na mail który nie istnieje ponieważ aby aktywować konto musisz kliknąć link który otrzymasz na ten mail ......
Kategorie: Podpowiedzi 
18.10.2013 · Od admin
Dzisiejszej nocy nastąpiło przeniesienie portalu na domenę GAY.PL za utrudnienia przepraszamy.
Kategorie: Nowości 
18.10.2013 · Od admin
Od paru dni jesteśmy już na nowym portalu. Przypominamy, żeby się dostać do swojego konta musicie wygenerować nowe hasło ( wasze hasła nie zostały przeniesione ) ! Również Wasze zdjęcia nie zostały przeniesione za to utrudnienie bardzo przepraszamy ale może to będzie powód do zrobienia nowych zdjęć lub weryfikacji tych których używaliście :) Życzymy udanej zabawy
Kategorie: Nowości 
22.08.2013 · Od admin
Niesamowity czworokąt - Pan Grzegorz, Piotr DJ, Sebastian - Mister Men 2005 oraz Dawid są już dostępni w naszym sex-kinie.
Kategorie: Nowości 
31.08.2005 · Od admin
Fundacja Równości nie złoży doniesienia do prokuratury w sprawie nierzetelnych informacji podawanych przez portal Gaylife.pl. Na stronie portalu opublikowano już oficjalne oświadczenie Jacka Adlera z portalu Gaylife.pl i Roberta Biedronia z KPH prostujące nieporozumienie. Z serwisu usunięto też kontrowersyjne teksty.
Kategorie: Nowości 
15.06.2005 · Od admin
Tym razem nie rozdajemy Wam kodów za darmo, ale udostępniamy niektóre kawałki filmów zupełnie za free, bez kodów. Na początek Pan Grzegorz.
Kategorie: Nowości 
03.06.2005 · Od admin
Senator RP, polska kandydatka do Pokojowej Nagrody Nobla, prof. MARIA SZYSZKOWSKA ogłosiła oficjalnie wolę kandydowania na urząd Prezydenta RP. Swoją decyzję wyraziła podczas konferencji prasowej, jaka się odbyła 30 maja o godzinie 16 w warszawskim Domu Księgarza.
Kategorie: Nowości 
01.06.2005 · Od admin