Opis

Zagadnienia związane z gender i skomplikowaną ludzką seksualnością nie przestają rozpalać zmysłów posłanki Krystyny Pawłowicz. Kolejny raz z jedyną w swym rodzaju swadą mówiła o tym w weekend w Zabrzu. Jednym z głównych tematów wykładu polityk Prawa i Sprawiedliwości okazały się rozważania o tym, czy... seks analny to dowód prawdziwej miłości.

- Czy współżycie do odbytu to jest miłość? - zastanawiała się prof. Krystyna Pawłowicz podczas spotkania z wyborcami Prawa i Sprawiedliwości w Zabrzu. Posłanka wcześniej dała jednak do zrozumienia, że to raczej pytanie retoryczne. Seks analny w jej opinii to bowiem główny wyznacznik związków między homoseksualistami. - Spotkałam się kiedyś w jednym z programów telewizyjnych z Kidawą-Błońską. I ona zaczęła opowiadać, że homoseksualistów należy wspierać, bo między nimi jest miłości. Odpowiedziałam - jaka miłość? - wspominała.

Krystyna Pawłowicz na Śląsku wróżyła również wyjątkowo szybką ewolucję akceptowanych w społeczeństwie upodobań seksualnych. Jej zdaniem, homoseksualizm niewiele różni się do zoofilii i wkrótce także zboczeńcy będę domagali się tolerancji. - To teraz nawet z kozami, małpami itd. będzie można uprawiać seks? Skoro baba z babą lub chłop z chłopem mogą, to czemu nie? - grzmiała pani profesor.

Ci, którzy mieli ochotę na zgłębienie tej pikantnej tematyki, nie mogli jednak liczyć na możliwość zadania pytań posłance PiS. Również w Zabrzu organizatorzy spotkania z politykiem PiS skorzystali z dobrze znanej już zasady, że "pytania od publiczności" zadaje się z wcześniej przygotowanych kartek...

źródło: http://natemat.pl/90653,do-odbytu-to-jest-milosc-czyli-prof-krystyna-pawlowicz-o-gender-i-homoseksualistach

Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
 •  w_kasprzak: 
   
  Pani Krysia jest niezawodna!
   
   03.02.2014 
  0 punktów
   
Ocena
0 votes
Info
03.02.2014 (03.02.2014)
Podobne newsy
W rządzie powstaje projekt, który ma sprawić, że osoby, które chcą zmienić płeć, będą mogły tego dokonać szybciej i łatwiej niż dzisiaj. Nawet w PO mało kto jeszcze o tym słyszał, ale opozycja ma już swoje zdanie. - Jest to chore. Bardzo czekam. Przejadę się i po tym - zapowiada Krystyna Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości.
Kategorie: Nowości 
06.04.2013 · Od Ace
Komisja etyki poselskiej ukarała posłankę PiS Krystynę Pawłowicz naganą za jej wypowiedzi na temat Anny Grodzkiej (RP) podczas debaty nad projektami ustaw ws. związków partnerskich - poinformowała szefowa komisji Małgorzata Kidawa-Błońska (PO).
Kategorie: Nowości 
04.04.2013 · Od _nastolatek_
Onet zapytał dwie posłanki Prawa i Sprawiedliwości o homoseksualizm. Krystyna Pawłowicz twierdzi, że rodzice gejów i lesbijek powinni szukać dla nich terapii. A Anna Sobecka uznaje kwestie homoseksualizmu za temat zastępczy, a wręcz "uwłaczający".
Kategorie: Nowości 
05.03.2013 · Od starosta
Holenderscy wojskowi po raz pierwszy oficjalnie uczestniczyli w sobotę w dorocznej paradzie gejów w Amsterdamie. Umundurowani żołnierze salutowali wielotysięcznym tłumom z łodzi płynącej kanałem przez miasto
Kategorie: Nowości 
07.08.2011 · Od darekkk
KTO DZIŚCHĘTNY ¯EBY MNIE WYDYMAĆ. uBIERAM SIĘ W CIUSZKI DAMSKIE, JESTEM TROSZKĘ POROBIONY (DRAG QUEEN). MO¯ESZ ZE MNA ZROBIĆCO ZECHCESZ POD WARUNKIEM ¯E MASZ DŁUGIGO PENISA. ALBO JEST WAS DWÓCH. BEZ LOKUM.
Kategorie: Nowości 
13.09.2010 · Od shemaleojan
Poleć
Inne newsy w tej kategorii
Ile ojciec zrobić może dla ukochanej córki? Bardzo wiele. Pewien chiński miliarder obiecał okrągły miliard temu, kto poślubi jego córkę. Chętnych do ogromnych pieniędzy podobno nie brakuje. Jest tylko jeden mały problem.
Kategorie: Humor 
30.01.2014 · Od starosta
Pod koniec grudnia Wielka Brytania zmagała się z licznymi powodziami, które wielu Brytyjczykom odebrały nie tylko cały dorobek, ale i życie. I gdy wszyscy zastanawiali się, jak w przyszłości ustrzec Zjednoczone Królestwo przed podobnymi skutkami globalnego ocieplenia, jeden z polityków rosnącej w siłę UKIP Nigela Farege'a niespodziewanie znalazł prawdziwą przyczyną kataklizmów.
Kategorie: Humor 
20.01.2014 · Od starosta
Kryzys prowadzi czasem do nieoczekiwanych wystąpień. Ci strażacy z Bilbao protestują przeciw cięciom budżetowym.
Kategorie: Humor 
30.12.2013 · Od starosta