Description

Zagadnienia związane z gender i skomplikowaną ludzką seksualnością nie przestają rozpalać zmysłów posłanki Krystyny Pawłowicz. Kolejny raz z jedyną w swym rodzaju swadą mówiła o tym w weekend w Zabrzu. Jednym z głównych tematów wykładu polityk Prawa i Sprawiedliwości okazały się rozważania o tym, czy... seks analny to dowód prawdziwej miłości.

- Czy współżycie do odbytu to jest miłość? - zastanawiała się prof. Krystyna Pawłowicz podczas spotkania z wyborcami Prawa i Sprawiedliwości w Zabrzu. Posłanka wcześniej dała jednak do zrozumienia, że to raczej pytanie retoryczne. Seks analny w jej opinii to bowiem główny wyznacznik związków między homoseksualistami. - Spotkałam się kiedyś w jednym z programów telewizyjnych z Kidawą-Błońską. I ona zaczęła opowiadać, że homoseksualistów należy wspierać, bo między nimi jest miłości. Odpowiedziałam - jaka miłość? - wspominała.

Krystyna Pawłowicz na Śląsku wróżyła również wyjątkowo szybką ewolucję akceptowanych w społeczeństwie upodobań seksualnych. Jej zdaniem, homoseksualizm niewiele różni się do zoofilii i wkrótce także zboczeńcy będę domagali się tolerancji. - To teraz nawet z kozami, małpami itd. będzie można uprawiać seks? Skoro baba z babą lub chłop z chłopem mogą, to czemu nie? - grzmiała pani profesor.

Ci, którzy mieli ochotę na zgłębienie tej pikantnej tematyki, nie mogli jednak liczyć na możliwość zadania pytań posłance PiS. Również w Zabrzu organizatorzy spotkania z politykiem PiS skorzystali z dobrze znanej już zasady, że "pytania od publiczności" zadaje się z wcześniej przygotowanych kartek...

źródło: http://natemat.pl/90653,do-odbytu-to-jest-milosc-czyli-prof-krystyna-pawlowicz-o-gender-i-homoseksualistach

Comments
Order by: 
Per page:
 
 •  w_kasprzak: 
   
  Pani Krysia jest niezawodna!
   
   03.02.2014 
  0 points
   
Rate
0 votes
Info
03.02.2014 (03.02.2014)
Related News
W rządzie powstaje projekt, który ma sprawić, że osoby, które chcą zmienić płeć, będą mogły tego dokonać szybciej i łatwiej niż dzisiaj. Nawet w PO mało kto jeszcze o tym słyszał, ale opozycja ma już swoje zdanie. - Jest to chore. Bardzo czekam. Przejadę się i po tym - zapowiada Krystyna Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości.
Categories: Nowości 
06.04.2013 · From Ace
Komisja etyki poselskiej ukarała posłankę PiS Krystynę Pawłowicz naganą za jej wypowiedzi na temat Anny Grodzkiej (RP) podczas debaty nad projektami ustaw ws. związków partnerskich - poinformowała szefowa komisji Małgorzata Kidawa-Błońska (PO).
Categories: Nowości 
04.04.2013 · From _nastolatek_
Onet zapytał dwie posłanki Prawa i Sprawiedliwości o homoseksualizm. Krystyna Pawłowicz twierdzi, że rodzice gejów i lesbijek powinni szukać dla nich terapii. A Anna Sobecka uznaje kwestie homoseksualizmu za temat zastępczy, a wręcz "uwłaczający".
Categories: Nowości 
05.03.2013 · From starosta
Holenderscy wojskowi po raz pierwszy oficjalnie uczestniczyli w sobotę w dorocznej paradzie gejów w Amsterdamie. Umundurowani żołnierze salutowali wielotysięcznym tłumom z łodzi płynącej kanałem przez miasto
Categories: Nowości 
07.08.2011 · From darekkk
KTO DZIŚCHĘTNY ¯EBY MNIE WYDYMAĆ. uBIERAM SIĘ W CIUSZKI DAMSKIE, JESTEM TROSZKĘ POROBIONY (DRAG QUEEN). MO¯ESZ ZE MNA ZROBIĆCO ZECHCESZ POD WARUNKIEM ¯E MASZ DŁUGIGO PENISA. ALBO JEST WAS DWÓCH. BEZ LOKUM.
Categories: Nowości 
13.09.2010 · From shemaleojan
Recommend