Opis

Na prowizorycznym płocie ustawionym wokół pływalni w Opocznie, rozwieszono wystawę „Stop dewiacji” - poinformowała Nowoczesna Opoczno. Na banerach umieszczono treści na temat rzekomego związku homoseksualizmu z pedofilią, krótkiego życia osób LGBT, mnogości chorób i ogólnej szkodliwości orientacji innych niż heteroseksualna.

Zdaniem organizatorów, "media głównego nurtu hamują debatę na temat homoseksualizmu, zasypując swoich odbiorców ckliwymi historyjkami o idealnych i nienagannych gejach, które nie mają w rzeczywistości nic wspólnego z prawdą na ich temat", a wystawa ma "zmienić ten niekorzystny trend".

"Mamy nadzieję, że nasza kampania uświadomi Polakom, że homoseksualizm jest zjawiskiem szkodliwym i niebezpiecznym nie tylko dla aktywnych homoseksualistów, ale także dla całego społeczeństwa" - czytamy.

Kaja Godek i poseł PiS

Za wystawą stoi powołana w tym roku Fundacja Życie i Rodzina (w KRS jako "Fundacja Dagor na rzecz życia i rodziny). Jedynym członkiem jej zarządu jest Kaja Godek, zasiadająca też w zarządzie Fundacji Pro – Prawo do Życia. Dotychczas Godek była znana jako zagorzała przeciwniczka przerywania ciąży.

Jak dowiadujemy się ze strony Rafała Kądzieli, burmistrza Opoczna, grunt pod wystawę został bezpłatnie użyczony na dwa tygodnie na prośbę posła PiS Roberta Telusa i przewodniczącej Rady Powiatu Opoczyńskiego Marii Barbary Chomicz. Na stronie burmistrza pojawiają się kolejne wyrazy sprzeciwu mieszkańców Opoczna i nie tylko. Interweniuje też Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, które zwróciło się do Kądzieli o usunięcie wystawy z przestrzeni publicznej.

Jak poinformowała Fundacja przed południem, w nocy banery zostały odcięte od rusztowania i zabrane. "Jak widać, jedyną odpowiedzią zboczeńców i ich zwolenników na badania naukowe jest wandalizm" - czytamy w komunikacie. Fundacja ostrzega jednak: "Nie damy się zastraszyć i usunąć z przestrzeni publicznej, a homocenzurze mówimy głośne NIE".

Kłamstwa zamiast badań

Organizatorzy podkreślają, że banery przekazują odbiorcy informację "w krótki, rzeczowy i poparty licznymi badaniami naukowymi sposób". Dane te są w całości zaczerpnięte z badań Family Research Institute, organizacji Paula Camerona.

FRI jest w Stanach Zjednoczonych uważane za "grupę szerzącą nienawiść", a sam Cameron jest skompromitowany jako psycholog. Ze swoich szeregów ponad 30 lat temu usunęło go m.in. Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne, a inne towarzystwa, naukowcy i branżowa prasa wielokrotnie się od niego odcinały.

Obsesja badacza

Skąd fiksacja Camerona zagadnieniem homoseksualizmu? Z jego wspomnień dowiadujemy się, że jako czteroletnie dziecko był zmuszony do seksu oralnego przez "brudnego mężczyznę". Rok później molestowania Camerona dopuściła się nieznana kobieta. "Tę sytuację wspominam z czułością (...) Mam znacznie bardziej pozytywne doświadczenia z kobietami. Myślę, że to było raczej przyjemne doświadczenie" - mówił.

Profesor James K. Cole z Uniwersytetu w Nebrasce, gdzie przez jakiś czas Cameron był zatrudniony, uważa, że ten ma obsesję na temat homoseksualizmu i przejawia pewnego rodzaju fascynację tym tematem.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,20623436,w-opocznie-wystawa-na-temat-szkodliwosci-homoseksualizmu.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

Foto
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
 •  men-55: 
   
  Fanatyzm !!!! CIEMNOGRÓD !!!! WSTECZNIACTWO !!!!! ----- ŻAŁOSNE !!!!! WĄSKIE HORYZONTY !!!- a fe !!!
   
   05.09.2016 
  0 punktów
   
Ocena
0 votes
Info
wielicki
A może pierdolnąć to wszystko i wyjechać w Bieszczady...
31.08.2016 (31.08.2016)
Podobne newsy
Z badań prof. Marka Regnerusa wynika, że co trzecie dorosłe dziecko wychowywane przez lesbijkę bądź geja twierdzi, że jest homo- lub biseksualistą. - Mówienie o zaraźliwości homoseksualizmu jest prowokacją, bo nie sądzę, aby homoseksualizm rozchodził się w taki sposób jak choroba - komentuje te badania poseł John Godson (Polska Razem). I dodaje, że to po prostu dzieci naśladują rodziców.
Kategorie: Nowości 
05.02.2014 · Od starosta
Wiele zmian w Kościele zaszło dzięki jezuitom. I wygląda na to, że wpływowy zakon kolejny raz może szykować nam całkiem sporą kościelną rewolucję. O. John Whitney SJ z Seattle University właśnie otwarcie nawołuje do poparcia idei legalizacji małżeństw homoseksualnych.
Kategorie: Nowości 
29.01.2014 · Od starosta
Określanie osób o orientacji homoseksualnej jako chorych jest nieuprawnione, a słowa "nie zabijam chorego, ale leczę" są niezgodne z zapisami konstytucji - napisał w liście do szefa Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka szef Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak.
Kategorie: Nowości 
28.01.2014 · Od wielicki
- Homoseksualizm jest niedorozwiniętą formą wyrażania swej seksualności - twierdzi arcybiskup Pampeluny Fernando Aguilar. Hiszpan twierdzi jednak, że mimo wszystko, homoseksualizm da się "wykurować" za pomocą "adekwatnego leczenia".
Kategorie: Nowości 
22.01.2014 · Od starosta
Parlament Ugandy uchwalił wczoraj ustawę, w której jest zapis o karze dożywotniego więzienia za niektóre rodzaje aktów homoseksualnych. Obrońcy praw człowieka krytykują tę ustawę jako "najgorszą na świecie". Przepisy - choć ciężko w to uwierzyć - i tak zostały złagodzone. Wcześniej homoseksualistom za seks groziła kara śmierci.
Kategorie: Nowości 
21.12.2013 · Od wielicki
Poleć
Inne newsy w tej kategorii
Na zajączka odpalamy chat. Można się dostać do niego będąc zalogowanym do portalu ale również bez logowania się. Można też dołączyć się do rozmów z bezpośredniego linka http://chat.gay.pl
Kategorie: Nowości 
02.04.2018 · Od admin
W związku z wieloma zmianami na świecie i całej galaktyce, administracja portalu uznała, że nie widzi podstaw do udostępniania wam darmowego miejsca do reklamowania swoich usług. Mimo wielu pozorom portal nie działa za darmo !!! Reasumując :) od pierwszego stycznia roku 2018 każde konto typu "escorts" musi zostać uzgodnione z admin_em.
Kategorie: Nowości 
31.12.2017 · Od admin
Zastanawiam się czemu wszelakie kluby, salony itp chcą i myślą, że można za darmo na naszej stronie mieć reklama za darmo !!! Każde nie uzgodnione konto będzie kasowane !!!
Kategorie: Nowości 
12.06.2017 · Od admin
Prezydent Obama ułaskawił Chelsea Manning (do operacji znanej jako Bradley Manning), byłego analityka wojskowego, który przekazał Julianowi Assange i serwisowi Wikileaks tajne wojskowe i dyplomatyczne dokumenty. Zgodnie z decyzją prezydenta Manning wyjdzie wolność 17 maja bieżącego roku.
Kategorie: Nowości 
20.01.2017 · Od starosta
Podczas poniedziałkowego pokazu filmowego na Uniwersytecie Warszawskim nieznani sprawcy wrzucili do pomieszczenia petardę z napisem „Zakaz pedałowania” i obraźliwymi ulotkami
Kategorie: Nowości 
17.01.2017 · Od starosta