Opis

Para pojechała na wakacje i postanowiła nagrać własny teledysk do utworu "Some Other Summer". Na początku myśleli, że film zobaczą tylko znajomi i rodzina, potem okazało się, że obejrzało go kilkadziesiąt tysięcy osób.

Ich wersję "Some Other Summer" wyśledził jeden z fanów szwedzkiego zespołu i wrzucił go na profil fanklubu. Wyświetlenia podskoczyły. To był dopiero początek. Prawdziwy szał zaczął się, gdy artykuł z "Huffington Post" o chłopakach znalazł się na oficjalnym profilu Roxette.

Do tej pory "Some Other Summer" w wersji Jakuba i Dawida obejrzano ponad 322 tysięcy razy.

O teledysku chłopaków zaczęły pisać polskie i zagraniczne portale. Większość dziennikarzy nie miała problemu z tym, że Jakub i Dawid są parą. Problem widzieli niestety niektórzy internauci.

Skala homofobii z jaką spotkaliśmy się w Polsce na początku nas przeraziła. Niecodziennie dostaje się groźby poderżnięcia gardła, czy życzenia zobaczenia nas w komorach gazowych - mówią Jakub i Dawid.

Na falę bezsensownej agresji, para postanowiła odpowiedzieć w najlepszy możliwy sposób - nagrali kolejny teledysk. Tym razem do utworu RedOne i Enrique Iglasiasa "Don't You Need Somebody".

U boku Jakuba i Dawida wystąpili ich bliscy - przyjaciele i rodzina. Są tam geje, lesbijki, ale też osoby heteroseksualne, w tym mama Dawida. W ten sposób mężczyźni chcieli pokazać wszystkim, że są obok nich ludzie, którzy ich wspierają i kochają.

Tym wideo chcieliśmy pokazać, że w myśl słów piosenki – każdy kogoś potrzebuje i nieważne, czy chłopaka, czy dziewczyny – miłość jest taka sama dla wszystkich - mówią panowie.

Komentarze pod drugim teledyskiem pokazują, że pomysł chłopaków zadziałał - pozytywne słowa przeważają te negatywne.

Myślę, że ludzie trochę się do nas przyzwyczaili, bo tym razem chyba więcej jest pozytywnych komentarzy niż tych złych. Oczywiście pogróżki czy jakieś obraźliwe teksty nadal są, ale albo jest ich nieco mniej, albo nauczyliśmy się nimi nie przejmować. Przestaliśmy je nawet czytać - mówi Dawid Mycek w rozmowie z MetroCafe.pl.

Dodaje również, że niedługo możemy spodziewać się kolejnego teledysku. I to teledysku nie byle jakiego! Para została zaproszona do udziału w oficjalnym klipie zespołu Roxette.

Szwedzkiemu duetowi tak bardzo spodobał się pomysł chłopaków z Polski, że wzorując się na ich klipie, postanowili stworzyć własny teledysk z udziałem fanów z całego świata. Jakub i Dawid wystąpią w nim w roli gości specjalnych.

Sceny chłopaków zostały już nakręcone, a premiera teledysku za kilka tygodni.

http://metrocafe.pl/metrocafe/7,145523,20925164,fala-homofobii-ich-przytloczyla-ale-nie-poddali-sie-nagrali.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Metro

Foto
Zewnętrzne wideo
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
 •  wlaco: 
   
  brawo chlopcy,tak trzymac i nie przejmowac sie katofaszystami.
   
   07.11.2016 
  1 punkt
   
Ocena
2 votes
Info
wielicki
A może pierdolnąć to wszystko i wyjechać w Bieszczady...
06.11.2016 (06.11.2016)
Podobne newsy
Papież Franciszek swoją postawą wobec homoseksualistów budzi sprzeciw wielu polskich duchownych. Otwarcie homoseksualni pielgrzymi też zmierzają na Światowe Dni Młodzieży, może być ich nawet kilkanaście tysięcy.
Kategorie: Nowości 
18.07.2016 · Od wielicki
Pierwszy pocałunek wracającego po długim rejsie marynarza, tęskniącego za pozostawioną na lądzie ukochaną osobą, to piękna tradycja. Za sprawą Francisa Legare'a, powstał zupełnie nowy rozdział tej historii.
Kategorie: Nowości 
27.02.2016 · Od wielicki
Portal społecznościowy Facebook umożliwił swoim użytkownikom wyrażanie „homoseksualnych emocji”. W tym celu udostępniono „wesołe ikonki”, które przedstawiają m.in. przytulonych gejów.
Kategorie: Nowości 
04.06.2014 · Od wielicki
Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w piątek, że geje będą mile widziani na rozpoczynających się 7 lutego zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi, ale muszą "zostawić dzieci w spokoju".
Kategorie: Nowości 
17.01.2014 · Od starosta
Poleć
Inne newsy w tej kategorii
Na zajączka odpalamy chat. Można się dostać do niego będąc zalogowanym do portalu ale również bez logowania się. Można też dołączyć się do rozmów z bezpośredniego linka http://chat.gay.pl
Kategorie: Nowości 
02.04.2018 · Od admin
W związku z wieloma zmianami na świecie i całej galaktyce, administracja portalu uznała, że nie widzi podstaw do udostępniania wam darmowego miejsca do reklamowania swoich usług. Mimo wielu pozorom portal nie działa za darmo !!! Reasumując :) od pierwszego stycznia roku 2018 każde konto typu "escorts" musi zostać uzgodnione z admin_em.
Kategorie: Nowości 
31.12.2017 · Od admin
Zastanawiam się czemu wszelakie kluby, salony itp chcą i myślą, że można za darmo na naszej stronie mieć reklama za darmo !!! Każde nie uzgodnione konto będzie kasowane !!!
Kategorie: Nowości 
12.06.2017 · Od admin
Prezydent Obama ułaskawił Chelsea Manning (do operacji znanej jako Bradley Manning), byłego analityka wojskowego, który przekazał Julianowi Assange i serwisowi Wikileaks tajne wojskowe i dyplomatyczne dokumenty. Zgodnie z decyzją prezydenta Manning wyjdzie wolność 17 maja bieżącego roku.
Kategorie: Nowości 
20.01.2017 · Od starosta
Podczas poniedziałkowego pokazu filmowego na Uniwersytecie Warszawskim nieznani sprawcy wrzucili do pomieszczenia petardę z napisem „Zakaz pedałowania” i obraźliwymi ulotkami
Kategorie: Nowości 
17.01.2017 · Od starosta