Opis

Z badań prof. Marka Regnerusa wynika, że co trzecie dorosłe dziecko wychowywane przez lesbijkę bądź geja twierdzi, że jest homo- lub biseksualistą. - Mówienie o zaraźliwości homoseksualizmu jest prowokacją, bo nie sądzę, aby homoseksualizm rozchodził się w taki sposób jak choroba - komentuje te badania poseł John Godson (Polska Razem). I dodaje, że to po prostu dzieci naśladują rodziców.

Badanie autorstwa Regnerusa wywołało emocje nie tylko w USA, ale i w Polsce, gdzie przedrukowało je pismo "Fides et Ratio". W komentarzu dr. Andrzeja Margasińskiego z Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, którym opatrzono wyniki, można było przeczytać, że "muszą szokować kwestie związane z doświadczeniami seksualnymi" dzieci, które są już teraz dorosłe.

REKLAMA

Dlaczego? Bo aż 31 proc. dzieci wychowywanych przez matki lesbijki oraz 25 proc. wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swej woli.

Inne dane też są wbrew dotychczas publikowanym opracowaniom. Powód? Z odpowiedzi na ankiety Regnerusa wynika, iż ok. 40 proc. dzieci wychowywanych przez lesbijki i ok. 30 proc. wychowywanych przez gejów to bi- bądź homoseksualiści.

Słowem: co trzecie dziecko wychowywane przez osobę homoseksualną nie jest heteroseksualne.

W swoim badaniu naukowiec wysłał ankiety do ponad 15 tys. Amerykanów w wieku 18-39 lat. Odpowiedziało trzy tysiące adresatów.

Wynikami badania nie jest zdziwiony poseł Polski Razem John Godson, ale o "zaraźliwości" homoseksualizmu mówi z dystansem.

- Ta zaraźliwość homoseksualizmu polega raczej na tym, że dzieci uczą się wzorców od rodziców. Dzieci patrzą na swoich rodziców gejów albo lesbijki i wtedy homoseksualizm staje się dla nich rzeczą zupełnie normalną - ocenia Godson.

Jak dodaje, wyniki tego badania go nie zaskoczyły. A to dlatego, wyjaśnia, że z psychologii i pedagogiki wie, iż rzeczą naturalną jest to, iż dzieci nie robią tego, co rodzice mówią, ale to, co robią.

Ale jednocześnie efekty pracy prof. Regnerusa uznaje za bardzo interesujące. - To badanie powinno być dla nas ostrzeżeniem przed eksperymentowaniem z dziećmi. Dlatego, że wychowywanie dzieci przez osoby homoseksualne zmieni sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości przez te dzieci - podkreśla.

I zauważa, że wniosek z badania jest taki: - Nie powinno się pozwalać na adopcję dzieci przez pary homoseksualne i nie powinno się pozwalać na małżeństwa homoseksualne. Na szczęście w Polsce tego nie ma, choć są kraje, gdzie ma to miejsce - mówi poseł John Godson.

Jednocześnie konserwatywny poseł dodaje, że w swoich opiniach nie bazuje na tym badaniu. - Ja uważam - będąc rodzicem, nauczycielem i mając żonę pedagoga - że dzieci wzorce zachowań przejmują od rodziców. Zatem nie potrzebuję badania. Ja po prostu wiem, że tak jest - podsumowuje.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/john-godson-homoseksualizm-jest-zarazliwy-to-prowokacja/fgj0h

Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
 •  w_kasprzak: 
   
  Pozarażajmy ich!
   
   07.02.2014 
  0 punktów
   
Ocena
0 votes
Info
05.02.2014 (05.02.2014)
Podobne newsy
Wiele zmian w Kościele zaszło dzięki jezuitom. I wygląda na to, że wpływowy zakon kolejny raz może szykować nam całkiem sporą kościelną rewolucję. O. John Whitney SJ z Seattle University właśnie otwarcie nawołuje do poparcia idei legalizacji małżeństw homoseksualnych.
Kategorie: Nowości 
29.01.2014 · Od starosta
- Homoseksualizm jest niedorozwiniętą formą wyrażania swej seksualności - twierdzi arcybiskup Pampeluny Fernando Aguilar. Hiszpan twierdzi jednak, że mimo wszystko, homoseksualizm da się "wykurować" za pomocą "adekwatnego leczenia".
Kategorie: Nowości 
22.01.2014 · Od starosta
Tą decyzją postawił na szali swoją przyszłość i karierę w Kościele katolickim. Ksiądz Gary Meier z St. Louis w USA ogłosił, że jest gejem i autorem anonimowej dotychczas książki "Ukryte głosy: Refleksje geja, księdza katolickiego". Przez 15 lat próbował pracować, przekonywać, że potępianie homoseksualistów nie jest dobre. Zrezygnował.
Kategorie: Nowości 
30.05.2013 · Od darekkk
Rob Portman, konserwatywny republikański senator, jeden ze strategów kampanii prezydenckiej Mitta Romney'a w rozmowie z CNN oświadczył, że zmienia zdanie na temat związków homoseksualnych, ponieważ jego 21-letni syn jest gejem. O sprawie pisze "Gazeta Wyborcza".
Kategorie: Nowości 
15.03.2013 · Od darekkk
Problem postrzegania homoseksualizmu polega na totalnym braku edukacji obywatelskiej, która niestety dotknęła także tego noblistę - powiedziała Agnieszka Holland w programie Tomasza Lisa. - Przypuszczam, że on głównie, jak pisze jego żona, słucha Radia Maryja w nocy. Widać, że się pogubił w rozumieniu tego, czym jest prawdziwa demokracja, czym jest wolność, prawa człowieka - dodała, mówiąc o Lechu…
Kategorie: Nowości 
05.03.2013 · Od darekkk
Poleć
Inne newsy w tej kategorii
Na zajączka odpalamy chat. Można się dostać do niego będąc zalogowanym do portalu ale również bez logowania się. Można też dołączyć się do rozmów z bezpośredniego linka http://chat.gay.pl
Kategorie: Nowości 
02.04.2018 · Od admin
W związku z wieloma zmianami na świecie i całej galaktyce, administracja portalu uznała, że nie widzi podstaw do udostępniania wam darmowego miejsca do reklamowania swoich usług. Mimo wielu pozorom portal nie działa za darmo !!! Reasumując :) od pierwszego stycznia roku 2018 każde konto typu "escorts" musi zostać uzgodnione z admin_em.
Kategorie: Nowości 
31.12.2017 · Od admin
Zastanawiam się czemu wszelakie kluby, salony itp chcą i myślą, że można za darmo na naszej stronie mieć reklama za darmo !!! Każde nie uzgodnione konto będzie kasowane !!!
Kategorie: Nowości 
12.06.2017 · Od admin
Prezydent Obama ułaskawił Chelsea Manning (do operacji znanej jako Bradley Manning), byłego analityka wojskowego, który przekazał Julianowi Assange i serwisowi Wikileaks tajne wojskowe i dyplomatyczne dokumenty. Zgodnie z decyzją prezydenta Manning wyjdzie wolność 17 maja bieżącego roku.
Kategorie: Nowości 
20.01.2017 · Od starosta
Podczas poniedziałkowego pokazu filmowego na Uniwersytecie Warszawskim nieznani sprawcy wrzucili do pomieszczenia petardę z napisem „Zakaz pedałowania” i obraźliwymi ulotkami
Kategorie: Nowości 
17.01.2017 · Od starosta