Opis

Manning przebywa w więzieniu od siedmiu lat. Został skazany na 35 lat więzienia, zatem Obama odjął od wyroku 28 lat. Wyrok w sprawie Manning jest najbardziej surowym w dziejach USA za ujawnienie tajnych dokumentów. Zwykle za tego typu przestępstwo skazywano na 1-3 lat więzienia.Za rządów prezydenta Obamy USA oskarżyły o zdradę tajemnic więcej osób, niż za rządów wszystkich poprzednich prezydentów łącznie.

Administracja prezydencka odniosła się też do kwestii Edwarda Snowena, którego Obama nie ułaskawił. Jak stwierdził rzecznik prasowy Białego Domu, Josh Earnest, mamy tu do czynienia z dwoma kompletnie różnymi przypadkami. Chelsea Manning przeszła przez cały wojskowy proces kryminalny, brała udział w uczciwym procesie, przyznała się do winy, została skazana i wyraziła skruchę. Pan Snowden schronił się u przeciwnika i szuka schronienia w kraju, który ostatnio poczynił znaczne wysiłki na rzecz podważenia zaufania do naszej demokracji. Earnest uznał również, że dokumenty ujawnione przez Snowdena była znacznie bardziej niebezpieczne i objęte wyższą klauzulą tajności, niż to, co ujawniła Manning.

Foto
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Ocena
0 votes
Info
20.01.2017 (20.01.2017)
Podobne newsy
W rządzie powstaje projekt, który ma sprawić, że osoby, które chcą zmienić płeć, będą mogły tego dokonać szybciej i łatwiej niż dzisiaj. Nawet w PO mało kto jeszcze o tym słyszał, ale opozycja ma już swoje zdanie. - Jest to chore. Bardzo czekam. Przejadę się i po tym - zapowiada Krystyna Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości.
Kategorie: Nowości 
06.04.2013 · Od Ace
Kim Petras obwołana została już księżniczką młodzieżowego popu i niemiecką Britney Spears, ale największe emocje wzbudza z powodów niezwiązanych zupełnie z muzyką. Dwudziestoletnia piosenkarka cieszy się uwagą mediów i internautów przede wszystkim dlatego, że jeszcze cztery lata temu miała siusiaka i formalnie nosiła imię Tim.
Kategorie: Nowości 
25.09.2012 · Od
Nietolerowany przez krewnych, wyrzucony z domu i wyzywany w szkole. Krakowski crossdresser postanowił walczyć o swoje prawa przed sądem. Pozwał rodziców i… wygrał!
Kategorie: Nowości 
05.09.2012 · Od
Już blisko 500 osób zwróciło się o wsparcie do wrocławskich fundacji pomagających ludziom transseksualnym. Większość z nich chce poddać się kosztownej operacji zmiany płci. Taki zabieg kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Kategorie: Nowości 
23.08.2012 · Od darekkk
W przyszłym tygodniu Ruch Palikota złoży w Sejmie projekt ustawy o określaniu płci.
Kategorie: Nowości 
23.04.2012 · Od
Poleć
Inne newsy w tej kategorii
Na zajączka odpalamy chat. Można się dostać do niego będąc zalogowanym do portalu ale również bez logowania się. Można też dołączyć się do rozmów z bezpośredniego linka http://chat.gay.pl
Kategorie: Nowości 
02.04.2018 · Od admin
W związku z wieloma zmianami na świecie i całej galaktyce, administracja portalu uznała, że nie widzi podstaw do udostępniania wam darmowego miejsca do reklamowania swoich usług. Mimo wielu pozorom portal nie działa za darmo !!! Reasumując :) od pierwszego stycznia roku 2018 każde konto typu "escorts" musi zostać uzgodnione z admin_em.
Kategorie: Nowości 
31.12.2017 · Od admin
Zastanawiam się czemu wszelakie kluby, salony itp chcą i myślą, że można za darmo na naszej stronie mieć reklama za darmo !!! Każde nie uzgodnione konto będzie kasowane !!!
Kategorie: Nowości 
12.06.2017 · Od admin
Podczas poniedziałkowego pokazu filmowego na Uniwersytecie Warszawskim nieznani sprawcy wrzucili do pomieszczenia petardę z napisem „Zakaz pedałowania” i obraźliwymi ulotkami
Kategorie: Nowości 
17.01.2017 · Od starosta
W związku z poważna awarią serwerów zmuszeni byliśmy odtworzyć bazę danych z 10 lipca. Za kłopoty przepraszamy.
Kategorie: Nowości 
19.08.2015 · Od admin