Description

Możecie już korzystać z aplikacji Dolphin, dzięki której portal można wygodnie przeglądać w komórce! Wystarczy kliknąć na link po prawej stronie z odpowiednim systemem (Iphone - App store lub Android - Google Play) i zainstalować aplikację na smartfonie. Po otworzeniu aplikacja zapyta o adres - wpisujemy gay.pl a potem własny login i hasło i... już. Dzięki aplikacji możecie przeglądać profile, zdjęcia, dodawać własne, aktualizować swój profil,, pisać i czytać wiadomości. 

Oczywiście to dopiero wstępna wersja. Będziemy ją aktualizować kierując się zapotrzebowaniem na popularne funkcje. 

Aplikacja jest bezpłatna. Będzie nam miło, jeśli podzielicie się swoimi uwagami w komentarzach. 

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Info
10.02.2014 (10.02.2014)
Related News
Zastanawiam się czemu wszelakie kluby, salony itp chcą i myślą, że można za darmo na naszej stronie mieć reklama za darmo !!! Każde nie uzgodnione konto będzie kasowane !!!
Categories: Nowości 
12.06.2017 · From admin
W końcu jest! Nasz kochany webmaster zaktualizował system i już można wygodnie przeglądać portal w komórkach i na tabletach nie wykonując przy tym zbędnych ruchów.
Categories: Podpowiedzi 
16.01.2017 · From starosta
Z okazji Sylwestra i Nowego Roku postanowiliśmy wam udostępnić nowy wygląd strony. Czy się podoba?
Categories: Podpowiedzi 
30.12.2013 · From starosta
Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń do zimowej edycji naszego cyklicznego konkursu Mister Men - Mister Nude portalu gay.pl. Mamy nadzieję, że konkurs dojdzie do skutku, że zgłosi do niego swój udział przynajmniej minimalna liczba kandydatów. Minimalna liczba kandydatur to 10 osób. Termin zgłoszeń zamykamy w dniu 15 stycznia 2012 r. o godz. 17:00. Zgłoszenia przyjmujemy po…
Categories: Nowości 
04.01.2012 · From
Dołącz do fanów strony Gay.pl na Facebook!
Categories: Nowości 
03.04.2011 · From
Recommend