Opis

Tom Ford znalazł się na ustach wszystkich, gdy zdecydował się głośno powiedzieć o tym, że nie chce ubierać przyszłej pierwszej damy, Melanii Trump. Tłumaczył, że jego ubrania są "za drogie", a poza tym zarzucił żonie Donalda Trumpa, że jest "panią do towarzystwa" i "złodziejką przemówień".

Niedawno 55-latek udzielił wywiadu magazynowi GQ, w którym zachęca wszystkich mężczyzn, żeby dali się "spenetrować". Ford otwarcie mówi o tym, że jest gejem, od 1986 roku żyje w związku z dziennikarzem Richardem Buckley'em, z którym wychowuje 4-letniego syna. Projektant uważa, że "penetracja w formie masażu" prowadzi do odkrycia nowego ja, a fizyczny dotyk pozwoli na "bliższe poznanie się". Według niego ta forma bliskości pomoże mężczyznom zrozumieć zarówno kobiety, jak i innych mężczyzn.

Dotykanie się nie może być wymuszone - wyjaśnia Ford. Penetracja powinna być jak masaż, nie ma w tym zbyt dużej różnicy. W końcu to też skóra, która przyjmuje inne doznania. Każdy mężczyzna powinien zrobić to z kimś, kogo lubi. Może to być przyjaciel. Przecież to takie proste i przyjemne, a przede wszystkim normalne. Dzięki temu można odkryć nowego siebie.

Przypomnijmy, że dwa lata temu Ford wypuścił na rynek "najbrzydszą biżuterię świata", czyli wisiorki w kształcie... krzyży i penisów.

http://www.pudelek.pl/artykul/101794/tom_ford_apeluje_kazdy_mezczyzna_powinien_byc_spenetrowany_chociaz_raz/#

Foto
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
 •  Jevonstheory: 
   
  Tak otwarte wypowiedzi zdarzają się niezbyt często.
   
   22.09.2017 
  0 punktów
   
 •  Xene: 
   
  fajnie
   
   04.01.2017 
  0 punktów
   
Ocena
2 votes
Info
wielicki
A może pierdolnąć to wszystko i wyjechać w Bieszczady...
15.12.2016 (15.12.2016)
Podobne newsy
Para pojechała na wakacje i postanowiła nagrać własny teledysk do utworu "Some Other Summer". Na początku myśleli, że film zobaczą tylko znajomi i rodzina, potem okazało się, że obejrzało go kilkadziesiąt tysięcy osób.
Kategorie: Nowości 
06.11.2016 · Od wielicki
Papież Franciszek swoją postawą wobec homoseksualistów budzi sprzeciw wielu polskich duchownych. Otwarcie homoseksualni pielgrzymi też zmierzają na Światowe Dni Młodzieży, może być ich nawet kilkanaście tysięcy.
Kategorie: Nowości 
18.07.2016 · Od wielicki
Nowa książka o Benedykcie XVI zawiera zdumiewające wypowiedzi. W czasie swojego pontyfikatu papież dowiedział się ponoć o "gejowskim lobby", które potem próbował zlikwidować.
Kategorie: Nowości 
04.07.2016 · Od wielicki
Pierwszy pocałunek wracającego po długim rejsie marynarza, tęskniącego za pozostawioną na lądzie ukochaną osobą, to piękna tradycja. Za sprawą Francisa Legare'a, powstał zupełnie nowy rozdział tej historii.
Kategorie: Nowości 
27.02.2016 · Od wielicki
Poleć
Inne newsy w tej kategorii
31-letni Australijczyk Chris Hemsworth został wybrany przez magazyn "People" Najseksowniejszym żyjącym mężczyzną.
Kategorie: Plotki 
21.11.2014 · Od wielicki
Kot o imieniu Bull stracił dom, bo jak powiedziała jego właścicielka wykazywał „niewłaściwe zachowania seksualne”. Według niej, kot jest gejem.
Kategorie: Plotki 
03.02.2014 · Od wielicki
Temat życia seksualnego mieszkańców Watykanu po raz kolejny trafił na pierwsze strony gazet. Tym razem za sprawą byłego żołnierza Gwardii Szwajcarskiej, który powiedział pewnej szwajcarskiej gazecie, że podczas wieloletniej służby otrzymywał od części biskupów i kardynałów oferty seksualne.
Kategorie: Plotki 
07.01.2014 · Od starosta