Description

"Mama, tata do końca świata". Kilkaset osób demonstrowało na Placu Zamkowym w Warszawie przeciwko przepisom, które dopuszczają adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

W najbliższy wtorek w Parlamencie Europejskim ma być głosowana rezolucja, która zdaniem organizatorów protestu, torowałoby to drogę do takich adopcji na terenie całej Unii. Chodzi o tak zwany Raport Lunacek, który postuluje przyznanie przywilejów osobom homoseksualnym.

Organizatorzy manifestacji argumentują, że raport chce tak naprawdę postawić takie osoby ponad prawem, dać nieograniczoną wolność działania w szczególności w obszarze kontaktu z dziećmi poprzez adopcję, wpływ na program nauczania w szkole wolny od jakiejkolwiek kontroli społecznej oraz obsadzanie w roli pedagogów i nauczycieli.

Uczestnicy manifestacji podkreślają, że w żaden sposób nie chcą dyskryminować osób homoseksualnych, ale ich zdaniem nie mogą one uzyskać praw i przywilejów, których nie posiada żaden inny obywatel - argumentują.

Podobne manifestacje odbywają się dziś w kilku miastach europejskich.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/warszawa-demonstracja-nie-dla-homo-adopcji/8fbj3

Photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Info
02.02.2014 (02.02.2014)
Related News
Tęcza na pl. Zbawiciela znów w płomieniach
Categories: Nowości 
25.07.2013 · From Racylicious
Angielski lekarz Steve Haride, specjalizujący się w chorobach stóp, odmówił badania mężczyźnie zakażonemu wirusem HIV, ponieważ nie akceptował jego homoseksualizmu. Nie chciał też leczyć "zniewieściałego" mężczyzny chorego na cukrzycę. Usprawiedliwiał się tym, że jest chrześcijaninem – czytamy na stronach dailymail.co.uk.
Categories: Nowości 
09.02.2011 · From darekkk
Społeczny Komitet ds. AIDS serdecznie zaprasza do wykonania testu w kierunku HIV w nowo powstałym Punkcie Konsultacyjno-Diagnostycznym w Kosmetyczno-Lekarskiej Spółdzielni Pracy "IZIS" w Warszawie przy ul. Targowej 44 (w bramie).
Categories: Nowości 
05.02.2011 · From starosta
Gdyby mierzyć osiągnięcie planu procentowo, okazałoby się, że admini są przygotowani w 100%. Chili sam zrobiłem (w dwóch wersjach - zwyklej i light dla nielubiących ostrych rzeczy), mama przyszła z ciastami, sałatka sneakersa27 - jak się należy, karkówka belli - obecna. Przemokrak przywiózł obiecaną krakowską kiełbasę i bajgle. A o skrzydełkach w miodzie Tahiriona i torcie z tuńczyka sniemca zapom…
Categories: Nowości 
15.11.2010 · From
Na trasiehttp://www.gay.pl/admin_teksty_dodaj.php?kategoria=1 przemarszu członków i sympatyków ONR i MW doszło do kilku incydentów. Marsz Niepodległości (legalny - przyp.mój) próbowali zakłócić uczestniczy antyfaszystowskiej demonstracji. Na ul. Browarnej w dwóch punktach zorganizowali oni blokady.
Categories: Nowości 
12.11.2010 · From
Recommend