Opis

"Mama, tata do końca świata". Kilkaset osób demonstrowało na Placu Zamkowym w Warszawie przeciwko przepisom, które dopuszczają adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

W najbliższy wtorek w Parlamencie Europejskim ma być głosowana rezolucja, która zdaniem organizatorów protestu, torowałoby to drogę do takich adopcji na terenie całej Unii. Chodzi o tak zwany Raport Lunacek, który postuluje przyznanie przywilejów osobom homoseksualnym.

Organizatorzy manifestacji argumentują, że raport chce tak naprawdę postawić takie osoby ponad prawem, dać nieograniczoną wolność działania w szczególności w obszarze kontaktu z dziećmi poprzez adopcję, wpływ na program nauczania w szkole wolny od jakiejkolwiek kontroli społecznej oraz obsadzanie w roli pedagogów i nauczycieli.

Uczestnicy manifestacji podkreślają, że w żaden sposób nie chcą dyskryminować osób homoseksualnych, ale ich zdaniem nie mogą one uzyskać praw i przywilejów, których nie posiada żaden inny obywatel - argumentują.

Podobne manifestacje odbywają się dziś w kilku miastach europejskich.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/warszawa-demonstracja-nie-dla-homo-adopcji/8fbj3

Foto
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Ocena
0 votes
Info
02.02.2014 (02.02.2014)
Podobne newsy
Tęcza na pl. Zbawiciela znów w płomieniach
Kategorie: Nowości 
25.07.2013 · Od Racylicious
Angielski lekarz Steve Haride, specjalizujący się w chorobach stóp, odmówił badania mężczyźnie zakażonemu wirusem HIV, ponieważ nie akceptował jego homoseksualizmu. Nie chciał też leczyć "zniewieściałego" mężczyzny chorego na cukrzycę. Usprawiedliwiał się tym, że jest chrześcijaninem – czytamy na stronach dailymail.co.uk.
Kategorie: Nowości 
09.02.2011 · Od darekkk
Społeczny Komitet ds. AIDS serdecznie zaprasza do wykonania testu w kierunku HIV w nowo powstałym Punkcie Konsultacyjno-Diagnostycznym w Kosmetyczno-Lekarskiej Spółdzielni Pracy "IZIS" w Warszawie przy ul. Targowej 44 (w bramie).
Kategorie: Nowości 
05.02.2011 · Od starosta
Gdyby mierzyć osiągnięcie planu procentowo, okazałoby się, że admini są przygotowani w 100%. Chili sam zrobiłem (w dwóch wersjach - zwyklej i light dla nielubiących ostrych rzeczy), mama przyszła z ciastami, sałatka sneakersa27 - jak się należy, karkówka belli - obecna. Przemokrak przywiózł obiecaną krakowską kiełbasę i bajgle. A o skrzydełkach w miodzie Tahiriona i torcie z tuńczyka sniemca zapom…
Kategorie: Nowości 
15.11.2010 · Od
Na trasiehttp://www.gay.pl/admin_teksty_dodaj.php?kategoria=1 przemarszu członków i sympatyków ONR i MW doszło do kilku incydentów. Marsz Niepodległości (legalny - przyp.mój) próbowali zakłócić uczestniczy antyfaszystowskiej demonstracji. Na ul. Browarnej w dwóch punktach zorganizowali oni blokady.
Kategorie: Nowości 
12.11.2010 · Od
Poleć
Inne newsy w tej kategorii
Na zajączka odpalamy chat. Można się dostać do niego będąc zalogowanym do portalu ale również bez logowania się. Można też dołączyć się do rozmów z bezpośredniego linka http://chat.gay.pl
Kategorie: Nowości 
02.04.2018 · Od admin
W związku z wieloma zmianami na świecie i całej galaktyce, administracja portalu uznała, że nie widzi podstaw do udostępniania wam darmowego miejsca do reklamowania swoich usług. Mimo wielu pozorom portal nie działa za darmo !!! Reasumując :) od pierwszego stycznia roku 2018 każde konto typu "escorts" musi zostać uzgodnione z admin_em.
Kategorie: Nowości 
31.12.2017 · Od admin
Zastanawiam się czemu wszelakie kluby, salony itp chcą i myślą, że można za darmo na naszej stronie mieć reklama za darmo !!! Każde nie uzgodnione konto będzie kasowane !!!
Kategorie: Nowości 
12.06.2017 · Od admin
Prezydent Obama ułaskawił Chelsea Manning (do operacji znanej jako Bradley Manning), byłego analityka wojskowego, który przekazał Julianowi Assange i serwisowi Wikileaks tajne wojskowe i dyplomatyczne dokumenty. Zgodnie z decyzją prezydenta Manning wyjdzie wolność 17 maja bieżącego roku.
Kategorie: Nowości 
20.01.2017 · Od starosta
Podczas poniedziałkowego pokazu filmowego na Uniwersytecie Warszawskim nieznani sprawcy wrzucili do pomieszczenia petardę z napisem „Zakaz pedałowania” i obraźliwymi ulotkami
Kategorie: Nowości 
17.01.2017 · Od starosta