Description

mam lokum okolicy Oswiecim zaprosze konkretnego 24/48L ty uni /akt /Otylym dzieki/  chetnie ci zrobie oral mozesz mocno dobijac do gardelka Moge ci  pozwolic wejscc wemnie ANALNIE /w gumce/ na pieska na pagony itp pieszczoty rowniez Ja 49/172/70 Bi   Tel podany 663283027  Mozesz byc z kolega Mam czas w tyg lub wekend caly dzien KOS MA OCHOTE SIE SPOTKAC

Ad photos
Comments
Order by: 
Per page:
 
 •  Bi_Samiec: 
   
  Bardzo chętnie cie poznam. Ja po 40 tce. Uniwersalny z grubym i długim kutasem, zdecydowany, Samiec, Erotoman, zboczony Naturysta. Bardzo lubię być cały nago w każdym miejscu tak sex i moje obciąganie kutasa zawsze z połykiem spermy a potem jak zechcesz to może być z twojej strony na mnie i w moje usta Piss. Napisz do mnie omar22@o2.pl Dołącz swoje zdjęcia nago ty cały z przodu BEZ TWARZY. Ja wyślę ci takie same moje zdjęcia.
   
   15.05.2018 
  0 points
   
 •  Bi_Samiec: 
   
  Bardzo chętnie cie poznam. Ja Uniwersalny z grubym i długim kutasem, zdecydowany, Samiec, Erotoman, zboczony Naturysta. Bardzo lubię być cały nago w każdym miejscu tak sex i moje obciąganie kutasa zawsze z połykiem spermy a potem jak zechcesz to może być z twojej strony na mnie i w moje usta Piss. Napisz do mnie omar22@o2.pl Dołącz swoje zdjęcia nago ty cały z przodu BEZ TWARZY. Ja wyślę ci takie same moje zdjęcia.
   
   15.05.2018 
  0 points
   
Info
tadzik
poznam aktywa 609534197
Custom Values
Country
Śląskie SK
City
oswiecim
Recommend
Rate
2 votes
Other user's listings