Informacje ogólne
Full Name
Bizarriusz Kino i Klub Erotyczny
Płeć
Mężczyzna
Stan cywilny
Wolny/a
Region
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Szuka
Mężczyzna, Kobieta
Opis

Zapraszamy do Kina i Klubu Erotycznego BIZARRIUSZ, Warszawa, ul. Hoża 41 (wejście od Poznańskiej). Kino i Klub dla dorosłych, oferujące atmosferę do spełnienia fantazji erotycznych każdego typu. Miejsce gdzie swobodnie możesz się masturbować przy filmie porno lub patrząc jak ktoś uprawia seks... Kto wie, może znajdzie się ktoś, kto wyciągnie do ciebie pomocną dłoń :)

 

Każdego dnia oferujemy inny program rozrywkowy, który zadowoli nawet wysublimowane gusta. Jesteś gotowy na zabawę? Bizarriusz - to początek przygody, która nigdy się nie kończy :)

Poniedziałkowe Filmowe Szaleństwo - obrze rozpoczęty tydzień gwarantuje fantastyczny humor na cały tydzień oraz pozostałe imprezy w Bizzariuszu. 
NAGI WTOREK - impreza skierowana do wszystkich, którzy chcieliby spędzić wieczór w gorącym klimacie i gronie nieskrępowanych i fantastycznych ludzi.
Środowy GANG BANG - impreza dla tych co chcą spełnić fantazję o zabawach grupowych, we wszystkich konfiguracjach i pozycjach. 
FETYSZOWY CZWARTEK - to gorące doznania w szpilkach, seksownej bieliźnie, uniformach, maskach czy w lateksie. To wieczór dedykowany spełnianiu wszelakich fantazji - bez zahamowań!
Piątkowy TRANS PARTY - nie trzeba dużo tłumaczyć, to najbardziej szalony wieczór w tygodniu :)
Sobotnia BIELIZNA - erotyczna gra wstępna, dotyk i pobudzenie zmysłów to tylko przedsmak emocji jakie będą na Was czekać. 
Niedzielny DARK ROOM - zapraszamy szczególnie Lesbijki, Gejów, osoby Biseksualne oraz Trans - tej nocy wszystko jest możliwe :)

Aktualne informacje o imprezach, godzinach otwarcia oraz kontakt na WWW.BIZARRIUSZ.PL

Dodatkowe informacje
Hobby
SEX
Zainteresowania
SEX
Ulubione strony
www.bizarriusz.pl