Akcje
Informacje ogólne
Full Name
yak
Płeć
Mężczyzna
Stan cywilny
Wolny/a
Region
Wielkopolskie
Miasto
moje
oceń profil
6 votes
Opis

Pozdrawiam wszystkich.

moje artykuły
Po erotycznej męsko-męskiej przygodzie, która spadła na niego nieoczekiwanie i ukazała mu inny wymiar seksualnych doznań, Tomasz dochodzi do wniosku, że poprzez seks z mężczyzną odkrył w sobie tę drugą, ciemną stronę Księżyca. Nie wystarczają mu już intymne spotkania z Barbarą, współwczasowiczką, nie wystarcza mu współlokator Dominik, ani poznany tu młody Czech, który wkrótce wyjeżdża. Teraz jego …
Kategorie: PROZA 
08.10.2013 · Od yak
Tomasz jest jak na rozdrożu. Choć wciąż sobie wmawia, że jest hetero, za sprawą Dominika, swego współwczasowicza, uświadamia sobie, że pociąga go także płeć męska. Spędza noc z Dominikiem, ale nie stroni od intymnych kontaktów z Barbarą, która z mężem i dziećmi mieszka z nimi na kwaterze. Zapraszam do lektury kolejnego odcinka tej historii. (yak)
Kategorie: PROZA 
11.09.2013 · Od yak
Tomasz wciąż nie znajduje odpowiedzi na pytanie, dlaczego spędził noc z Dominikiem. Sam siebie przekonuje, że nie jest homo. Ale gdy kolejną noc spędza z poznanym na plaży młodym chłopakiem, nie umie sobie znaleźć miejsca. Z dyskoteki wraca nad ranem i budzi się w łóżku z Dominikiem i poderwaną w kafejce dziewczyną. Miłej lektury. (yak)
Kategorie: PROZA 
05.09.2013 · Od yak
Gorąca, upalna Dalmacja i przypadkowy turnus wczasowiczów, wśród których są Tomasz i Dominik. Ich znajomość nieoczekiwanie przeradza się w intymną zażyłość. Po nocy spędzonej z Dominikiem Tomasz nie umie sobie znaleźć miejsca. Nie potrafi zrozumieć, jak to się mogło stać. Zapraszam. (yak)
Kategorie: PROZA 
28.08.2013 · Od yak
Moje newsy
Już 18 kwietnia odbędzie się drugie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki LGBT Wrocław.
Kategorie: Nowości 
17.04.2013 · Od yak
Ponad 300 tysięcy osób protestowało w centrum Paryża przeciwko małżeństwom homoseksualnym. Była to ostatnia tak duża demonstracja przed ostatecznym uchwaleniem projektu ustawy legalizującej we Francji małżeństwa osób tej samej płci.
Kategorie: Nowości 
25.03.2013 · Od yak
Pod koniec listopada ogłosiliśmy na portalu II Konkurs Literacki pod hasłem „Moje spotkanie z Mikołajem”. Na konkurs wpłynęło 10 prac od 8 autorów. Jury w składzie: Gabryś, Jakub87, wejdawustus, yak postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące prace i autorów:
Kategorie: Nowości 
22.12.2012 · Od yak
Każdy/każda może uczyć się o queer theory na Uniwersytecie Warszawskim. Wśród kursów, na które zapisać się można w ramach działalności Uniwersytetu Otwartego UW znalazł się „Jak queerować rzeczywistość? Queer studies dla początkujących”. Zapisy otwarte są dla wszystkich osób, które skończyły 16 lat a zajęcia ruszają 1 października.
Kategorie: Nowości 
08.08.2012 · Od yak
Własne kanały RSS
Pusty
Timeline
Wszystkie wpisy
29.01.2014
yak edytował swój profil informacje
29.01.2014 0 likes 0 comments 0 comments
07.01.2014
yak dodał/a do przyjaciół starosta
07.01.2014 0 likes 0 comments 0 comments